Fyzioterapie, regenerační a rekondiční služby

Kdo jsem

Jmenuji se Ondřej Doubrava, bakalářský titul v oboru fyzioterapie jsem získal na 3. Lékařské fakultě, magisterský na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze. V oboru pracuji od roku 2011 a současně také zajišťuji odborný dohled a vedení studentů fyzioterapie. Věnuji se i osobám s pohybovým postižením a masérské činnosti. Nabízím velmi příjemný, individuální a profesionální přístup ke každému ze svých klientů.

Zkušenosti

Již 9 let pracuji na vedoucí pozici fyzioterapeuta ve společnosti THERAP – TILIA s.r.o. V roce 2013 jsem navíc pracoval jako masér a fyzioterapeut ve Wellcentru, kde jsem si zdokonalil především své masérské dovednosti. Mimo práci se jako dobrovolník věnuji pohybovým aktivitám vozíčkářů z centra Paraple jakožto instruktor různých sportovních kurzů.

Ondrej Doubrava

Absolvované odborné kurzy

  • Úvod do odborné angličtiny pro zdravotníky

  • SMS systém

  • Akupresura v systému celotělové akupunktury

  • Úvod do základního kurzu INFINITY method

  • Aplikační techniky ve fyzikální terapii

  • Diagnostika a terapie funkčních poruch hybné soustavy

Moje filozofie

Každý klient je jedinečný a vyžaduje tak individuální a osobní přístup. Moje terapeutické zkušenostmi a potřebnoá psychologická intervence pomohou odhalit příčinu Vašich obtíží. Naučím vás, jak své tělo správně a zdravě používat, a tak vám i co nejrychleji umožnit návrat k vašim oblíbeným aktivitám, kterým se zase budete moci věnovat naplno, bez bolesti či jiných omezení.